Yükleniyor...

YOL YARDIM HİZMETLERİ

Şirketimizin faaliyetlerine ilk başladığı hizmet kolu kurtarıcı hizmetleridir.


Kendi imalatımız ilk mekanik kurtarıcılar ile sektöre adım atan, bölgesinde 7/24 verdiği kaza kurtarma ve çekici hizmetleri ile zamanla bu sürece taşıma araçlarıyla başladığı bu hizmet kolunda; Gelişen teknolojiyi takip etmiş, kayar kasa kurtarıcılar, özel amaçlı çekiciler,ticari araç çekiciler ve kurtarıcılar ile yılların verdiği tecrübe ve hizmet anlayışı ile sektörde başarıları ile yer almıştır.
 Müşterilerimize gerek arızalı, gerek kazalı araç taşınmasında özel ve sigortalı çekim olarak 7 gün 24 saat sınırsız en uygun ve en temiz hizmeti vermektedir.
     
Aracınız yeni olabilir veya aracınızın ihtiyacı olan bütün bakımları yaptırmış olabilirsiniz ama bu hiçbir şekilde zor durumda kalmayacağınız anlamına gelmez. Ne yazık ki aldığınız bütün önlemlere rağmen seyir halinde olmadık durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Benzin sızdırması sonucu aracın yakıtsız alması, lastiklerin patlaması veya aracın aniden arızalanması gibi sizi yarı yolda bırakacak durumlar her an her yerde yaşanabilir. Üstelik bu durumlar uzun yolculuklarda yaşandığında daha can sıkıcı bir hal alacaktır. Bu noktada bildiğiniz üzere geçmişten  günümüze  sigorta kavramı hepimiz için vazgeçilmez bir zorunluluk halini almıştır. Bu oluşan sistem içerisinde de var olan firmamız, Sigorta Firmalarının Yol Yardım Bölümleriyle anlaşmalı olarak, sigortalarca sizlere sunulan ücretsiz çekim hizmetlerini son model araçlarla yerine getirmektedir.


YOL YARDIM FOTOĞRAFLARI

BİZDEN HABERLER

q             ///             Türe Lojistik marka tescilimiz onaylandı             ///             Türe Kardeşler marka tescilimiz onaylandı             ///             İlk forklift ne zaman bulundu?             ///             Vinçlerde İş Sağlığı ve Güvenliği             ///             Basında Türe Kardeşler             ///             Vinç ne zaman bulundu, vinç ne zaman icat edildi?             ///             Yeni Hi-Up aracımız makina parkuruna eklendi             ///             Web sitemiz yenilenen yüzüyle yayına başlamıştır.             ///